20 februari 2019 - 17:00 - Cultuur
Saida Charaf heeft zich agfelopen weekend in Casablanca verloofd. Het wordt het derde huwelijk van de Marokkaanse zangeres, wat haar heel wat kritiek opleverde op sociale media.
Het verlovingsfeest leek op een echte trouwfeest. De toekomstige echtgenoot van Saida Charaf, reeds moeder van twee kinderen, is een Marokkaanse zakenman die in de Verenigde Staten woont.
De zangeres droeg voor de gelegenheid en witte kaftan en haar man een blauw pak. De bekende make-up artist Jawad Kanana zorgde voor haar make-up.
Op het feest waren, naast de families van het koppel, onder meer Abdelaziz Stati, Kahlid Bennani en Aicha Tachinouite uitgenodigd.
Saida Charaf trouwde in 2001 voor het eerst in Laayoune met de Jordaanse kunstenaar Adnane Jaber. In 2010 trouwde de zangeres voor de tweede keer met een advocaat. Ze kreeg twee kinderen met Rachid Chriqui, een jongen en een meisje die nu 8 en 2 jaar oud zijn.
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld
French Montana en prinses van Dubai samen op vakantie in Marokko