Celstraf voor Marokkaanse actrice Meriem Hussein in Koeweit
De Marokkaans-Iraakse zangeres en actrice Meriem Hussein is in Koeweit tot een gevangenisstraf veroordeeld.
- Cultuur
De Iraakse Marokkaanse zangeres Meriem Hussein heeft afgelopen donderdag voor Sint Valentijn een luxe auto van 250.000 euro gekregen.
Na de Aston Martin Vanquish te hebben gekregen vertelde de zangeres bij in een video op sociale media dat het haar droomauto was. "Het feest van de liefde is met de mooiste verassing gekomen", aldus de zangeres.
Meriem Hussein groeide op in het Midden-Oosten en beschouwt zichzelf als een Khaliji. Ze was onlangs bij verstek in Koeweit tot zes maanden gevangenisstraf, een werkstraf en een boete van 5000 Koeweitse Dinar veroordeeld voor laster. Twee jaar voor haar veroordeling had ze beledigingen geuit tegen Hussein Al-Mansour en hun samenwerking een ramp genoemd.
Lees meer
De Marokkaans-Iraakse zangeres en actrice Meriem Hussein is in Koeweit tot een gevangenisstraf veroordeeld.
Manal is getrouwd. De Marokkaanse zangeres vierde afgelopen weekend haar trouwfeest in Marrakech.
Al Jazeera, bekende Qatari televisiezender, heeft donderdag op Facebook een foto van Loubna Abidar gepubliceerd met een verrassende informatie.
Majda Al Arbaoui, de dochter van de bekende Marokkaanse zanger Abdelaziz Stati, is afgelopen donderdag in Casablanca getrouwd.
Na khaliji heeft de Marokkaanse zangeres Zina Daoudia er nu voor gekozen om een liedje in het Egyptisch uit te brengen.