21 januari 2020 - 15:00 - Wereld
Een Turkse man is afgelopen donderdag in Turkije gearresteerd voor het oplichten van ruim 600 Marokkaanse vrouwen.
De verdachte werd net na een programma op een televisiezender aangehouden. Hij had tijdens het programma zelf de fraude onthuld.
Mustapha Chichek vertelde hoe hij met zijn medeplichtigen een vals datingbureau runde en voor Marokkaanse vrouwen een huwelijk met een Turkse man regelde in ruil voor een grote som geld.
De man vertelde dat hij dat al drie jaar lang deed en dat zijn doelwit jonge, nog minderjarige, Marokkaanse meisjes waren die graag een Turkse man wilden huwen.
Chichek vroeg gemiddeld 50.000 dirham om een huwelijk te regelen. Maar in plaats van een "droomprins" waren alle bruidegommen bejaarde mannen.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip