12 maart 2020 - 17:40 - Wereld
Twee Marokkaanse vrouwen zijn in Melilla tot één jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het achterlaten van hun kinderen in de Spaanse enclave.
Volgens een verklaring van de politie in Melilla werden de twee vrouwen afgelopen zaterdag gearresteerd voor het achterlaten van hun kinderen Een dag na hun arrestatie werden ze voor de rechter geleid en elk tot twaalf maanden gevangenisstraf veroordeeld.
In de afgelopen dagen werden zes Marokkaanse onderdanen in de enclave in het noorden van Marokko gearresteerd voor het achterlaten van hun kinderen.
Ruim duizend Marokkaanse kinderen verblijven alleen in Melilla. Het merendeel wordt in jeugdcentra opgevangen. De situatie zorgt al jaren voor spanningen tussen de plaatselijke regering en de Marokkaanse autoriteiten.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit