Zoeken

Zes Marokkaanse vrouwen in Midden-Oosten gegijzeld

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Zes Marokkaanse vrouwen die met een werkcontract naar het Midden-Oosten vertrokken, worden al ruim een maand gegijzeld in een steuncentrum voor dienstmeisjes.

Volgens bronnen van Al Akhbar vertrok de slachtoffers met een werkvisum van zes maanden. In welk land de vrouwen worden vastgehouden wordt niet vermeld.

Nog steeds volgens de krant waren de zes vrouwen door een rijke Arabische vrouw aangeworven. Eenmaal bij hun nieuwe werkgeefster werden ze fysiek mishandeld en besloten te vluchten.

Zij zochten hulp bij de ambassade van Marokko en werden naar het steuncentrum gestuurd waar ze sindsdien tegen hun wil worden vastgehouden.

Lees meer

Marokko: 240 vrouwen en 295 kinderen naar Daesh vertrokken

Onder de Marokkanen die zich bij de terroristische organisatie Daech hebben aangesloten bevinden zich honderden vrouwen en kinderen.

Royal Air Maroc weigert Marokkaanse op vlucht naar Saudi-Arabië

Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc heeft een Marokkaanse vrouw op een vlucht naar Saudi-Arabië geweigerd. De vrouw had nochtans een geldig vliegticket, een visum...

Ruim 1800 vrouwen in Marokkaanse gevangenissen

In Marokko zitten 1849 vrouwen achter de tralies. Dat is 2,5 procent van het totaal aantal gedetineerden in het land.

Meisjes door menigte gegrepen om uitdagende kledij in Marokko (update)

Twee jonge vrouwen zouden onlangs vanwege hun ongepaste outfits door de menigte zijn aangevallen in Marokko. Een filmpje van het voorval werd dit weekend op internet gezet.

Nora redt andere vrouwen met kooklessen in Marrakech

Nora Belahcen Fitzgerald, oprichtster van de vereniging Amal, is de beschermengel van vrouwen in Marrakech. Zij leert vrouwen zonder inkomen koken en helpt hen werk te vinden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team