27 februari 2016 - 18:30 - Marokko
In de komende dagen zal de Marokkaanse politie slimme flitsers ontvangen die de snelheid van voertuigen op een afstand van 20 km kunnen controleren.
De aankoop van deze flitsers werd eerder deze week in Tizi’n Tichka door onderminister Najib Boulif van Vervoer bekendgemaakt. Behalve de snelheid geven de nieuwe flitsers ook informatie over de bestuurders, zoals de onbetaalde bekeuringen.
De nieuwe toestellen zullen aan "alle eenheden van de koninklijke gendarmerie en controleurs van het ministerie van Vervoer worden geleverd", aldus de bewindsman.
Met de flitsers wil het ministerie de directe interventie van agenten op wegen en snelwegen verminderen en meer gedetailleerde informaties verzamelen over de overtreders.
Het ministerie heeft kortgeleden ook 500 auto’s met mobiele flitsers gekocht.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in Belgiƫ live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering