19 juli 2024 - 08:00 - Marokko
De Marokkaanse politie (DGSN) start een grote wervingscampagne om haar personeelsbestand uit te breiden. Er zijn bijna 6500 vacatures beschikbaar, verdeeld over verschillende rangen en functies binnen het korps.
Geïnteresseerde kandidaten kunnen vanaf 20 oktober deelnemen aan examens in Rabat en mogelijk ook in andere steden.
Lees ook: Marokkaanse politie moderniseert
De vacatures zijn als volgt verdeeld: 90 commissarissen, 400 officieren, 50 vredesofficieren, 2500 politieagenten en 3437 agenten. Op 27 oktober vindt een tweede examen plaats, specifiek voor de werving van 46 hoofdinspecteurs.
Lees ook: Grote veranderingen binnen Marokkaanse politietop
Volgens de geldende wetgeving wordt een kwart van de beschikbare plaatsen gereserveerd voor veteranen, oud-militairen, oud-verzetsstrijders en wezen van het vaderland.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
Marokko pakt landroof keihard aan
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko