Marokkaan in haven Algeciras betrapt met 10.000 psychotrope pillen
De Spaanse Guardia civil heeft in de haven van Algeciras een Marokkaanse man gearresteerd met 9956 psychotrope pillen in zijn voertuig.
- Marokko
De douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een grote lading psychotrope pillen onderschept.
Volgens douanebronnen werden in totaal 14.220 pillen in beslag genomen. De pillen waren in de bumper van een auto met een buitenlands kenteken verborgen.
De pillen waren voor de Marokkaanse markt bestemd. De bestuurder van de auto, een in Spanje gevestigde Marokkaan, werd gearresteerd en in bewaring gesteld.
Lees meer
De Spaanse Guardia civil heeft in de haven van Algeciras een Marokkaanse man gearresteerd met 9956 psychotrope pillen in zijn voertuig.
De politie heeft maandag in El Hajeb drie verdachten gearresteerd, waaronder een apothekeres, voor drugshandel.
Douaniers bij de grensovergang Bab Sebta hebben een poging tot de illegale invoer van 10.000 psychotrope pillen belet.
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko heeft de politie zondagavond een grote hoeveelheid psychotrope pillen in beslag genomen.
De Marokkaanse douane heeft maandag bij de grensovergang Bab Sebta een man gearresteerd die reptielen in Marokko probeerde in te voeren.