Marokkaanse douane neemt pythons in beslag bij Bab Sebta
De Marokkaanse douane heeft maandag bij de grensovergang Bab Sebta een man gearresteerd die reptielen in Marokko probeerde in te voeren.
18 mei 2018 - 10:00 - Marokko
De douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een grote lading psychotrope pillen onderschept.
Volgens douanebronnen werden in totaal 14.220 pillen in beslag genomen. De pillen waren in de bumper van een auto met een buitenlands kenteken verborgen.
De pillen waren voor de Marokkaanse markt bestemd. De bestuurder van de auto, een in Spanje gevestigde Marokkaan, werd gearresteerd en in bewaring gesteld.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft maandag bij de grensovergang Bab Sebta een man gearresteerd die reptielen in Marokko probeerde in te voeren.
Douaniers bij de grensovergang Bab Sebta hebben een poging tot de illegale invoer van 10.000 psychotrope pillen belet.
De politie heeft maandag in El Hajeb drie verdachten gearresteerd, waaronder een apothekeres, voor drugshandel.
De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta ruim een half miljoen dirham onderschept.
Agenten van de douane in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, hebben vrijdagochtend een lading van 28 kilo cannabis onderschept.