Marokkaanse douane neemt pythons in beslag bij Bab Sebta
De Marokkaanse douane heeft maandag bij de grensovergang Bab Sebta een man gearresteerd die reptielen in Marokko probeerde in te voeren.
- Marokko
De Marokkaanse douane heeft afgelopen vrijdag bij Bab Sebta 209 smartphones en 50 iPad’s in een voertuig afkomstig uit Spanje onderschept.
Persagentschap MAP vernam van douanebronnen dat de bestuurder van de auto de goederen met een waarde van 650.000 dirham Marokko wilde binnensmokkelen zonder het bij de autoriteiten aan te geven.
De toestellen waren in het dashboard en in de bumpers van het voertuig verborgen. De bestuurder werd aan de politie in Tetouan overgedragen voor onderzoek.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft maandag bij de grensovergang Bab Sebta een man gearresteerd die reptielen in Marokko probeerde in te voeren.
De douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een grote lading psychotrope pillen onderschept.
Tientallen smartphones, ruim 130 mobiele telefoons en zeven tabletten werden dinsdag door de douane in de haven Tanger Med in beslag genomen.
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers zaterdag een lading van 227 smartphones onderschept.
De Marokkaanse douane heeft deze week in de haven Tanger Med voor 1,34 miljoen dirham aan smokkelwaar in beslag genomen.