Wereld-Marokkaan met 6700 pillen gepakt in Tanger
Een Marokkaan uit Italië is zondagavond met 6700 psychotrope pillen in een bus in de haven Tanger Med betrapt.
13 september 2017 - 15:30 - Marokko
De Spaanse Guardia civil heeft in de haven van Algeciras een Marokkaanse man gearresteerd met 9956 psychotrope pillen in zijn voertuig.
Volgens Europa Press waren de pillen Rivotril en Trankimazín in een doos met wasmiddel in een Audi Q7 verstopt.
De drugs was voor Tanger bestemd en werd tijdens een routinecontrole voor het vertrek van de boot ontdekt. De bestuurder, een in Madrid gevestigde Marokkaan, werd gearresteerd. Zijn auto en de pillen werden in beslag genomen.
In een verklaring laat de Guardia civil weten dat dergelijke pillen met valse doktersvoorschriften bij de apotheker worden gekocht.
Lees meer
Een Marokkaan uit Italië is zondagavond met 6700 psychotrope pillen in een bus in de haven Tanger Med betrapt.
Douaniers bij de grensovergang Bab Sebta hebben een poging tot de illegale invoer van 10.000 psychotrope pillen belet.
De Spaanse Guardia Civil heeft zaterdag een Marokkaan met een jetski die een Algerijnse migrant vervoerde gearresteerd.
De politie heeft maandag in El Hajeb drie verdachten gearresteerd, waaronder een apothekeres, voor drugshandel.
In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko heeft de politie zondagavond een grote hoeveelheid psychotrope pillen in beslag genomen.