17 februari 2022 - 18:20 - Wereld
Dinsdag werd in het Spaanse Jaén het lichaam van een 14-jarig Marokkaans meisje gevonden. De vermeende dader belde zelf de politie nadat hij het misdrijf had gepleegd.
Khawla werd dood aangetroffen door de Guardia Civil te Alcalá la Real, in de verlaten Santo Domingo kerk. De dader bekende het meisje te hebben vermoord, maar wilde de agenten niet vertellen op welke plaats hij haar lichaam had verborgen, meldt El Taquigrafo.
Lees ook: Dominicaan in Barcelona gearresteerd voor moord op Marokkaan
Het slachtoffer, dochter van een Spaanse vader en een Marokkaanse moeder, werd naakt aangetroffen en vertoonde duidelijke sporen van wurging. Tot nu toe weten de agenten niet of zij en de vermeende moordenaar, een 22-jarige man van Dominicaanse afkomst, elkaar kenden.
De moeder van Khawla gaf haar dinsdagnamiddag als vermist op bij de Guardia Civil. Later op de dag belde de dader zelf de politie. Hij werd gearresteerd maar weigerde mee te werken met de agenten. Het stoffelijk overschot van Khawla werd overgebracht naar het Instituut voor Forensische Geneeskunde in Jaén voor autopsie.
Lees ook: Belgische Marokkaan staat in Marokko terecht voor moord op baby
De politie zet haar onderzoek voort om te bepalen of dit een seksueel geweldsmisdrijf was. In Spanje gebeurt het regelmatig dat vrouwen aangevallen of vermoord worden door hun partner of ex-partner.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning