1 november 2018 - 15:40 - Marokko
Een Marokkaans meisje van 9 jaar is verkozen tot "Beste Arabische lezeres". Meriem Amjoune komt uit Taounate en won maandag de "Arab Reading Challenge", belangrijkste leeswedstrijd in de Arabische wereld.
De prijs werd door de Emir van Dubaï, Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum, aan de kleine Meriem uitgereikt. Het meisje gaat naar school in Tissa en haar ouders zijn beide onderwijzers.
Dankzij haar overwinning krijgt het meisje 150.000 dollar waarvan 100.000 voor haar universitaire studies zullen dienen. De rest gaat naar haar ouders. Dat berichten de organisators van de wedstrijd.
"Een generatie die leest is een veelbelovende generatie, een natie die leest is een natie die in de toekomst investeert", verklaarde Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum tijdens de prijsuitreiking.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd