Zoeken

Marokkaans busje in Frankrijk onderschept met 5 ton teveel (foto)

31 augustus 2019 - 17:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een minibusje met een Marokkaans kentekenplaat is op de A7 snelweg in Frankrijk tegengehouden met ruim 5 ton teveel aan spullen.

De politie merkte woensdagochtend het busje op in Portes-lès-Valence en besloot het voertuig van de weg te halen.

Het busje kwam van Marseille en was op weg naar het noorden van Frankrijk. De bestuurder vervoerde goederen vanuit Marokko voor klanten in Frankrijk.

Volgens Le Dauphiné moest de man 135 euro betalen per halve ton teveel. Het busje mocht bovendien pas doorrijden na de verwijdering van de overtollige lading.

Lees meer

Man had 4,2 ton spullen teveel in busje (foto)

Veel Marokkanen, maar ook Algerijnen en Tunesiërs keren tijdens de eindejaarsvakantie terug naar hun land van herkomst, soms zonder rekening te houden met de simpelste...

Marokko: 15 doden na aardverschuiving

Vijftien mensen die met een minibusje vanuit Marrakech naar Taliouine terugkeerden, raakten vermist na een aardverschuiving op de nationale weg.

Marokko: ruim 6 ton drugs onderschept in Guelmim (foto’s)

Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst heeft de politie in Guelmim een lading van 6,4 ton drugs onderschept. Vier verdachten werden gearresteerd.

Franse Marokkaan had 7 ton teveel in busje

Een Franse Marokkaan is door de politie in Frankrijk tegengehouden met ruim 7 ton teveel aan spullen in zijn minibusje.

Spanje: Marokkaans busje rijdt weg na ongeval

De bestuurder van een busje met een Marokkaans kentekennummer heeft na een ongeval in Spanje te hebben veroorzaakt vluchtmisdrijf gepleegd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team