Zoeken

Marokkaans busje in Frankrijk onderschept met 5 ton teveel (foto)

31 augustus 2019 - 17:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een minibusje met een Marokkaans kentekenplaat is op de A7 snelweg in Frankrijk tegengehouden met ruim 5 ton teveel aan spullen.

De politie merkte woensdagochtend het busje op in Portes-lès-Valence en besloot het voertuig van de weg te halen.

Het busje kwam van Marseille en was op weg naar het noorden van Frankrijk. De bestuurder vervoerde goederen vanuit Marokko voor klanten in Frankrijk.

Volgens Le Dauphiné moest de man 135 euro betalen per halve ton teveel. Het busje mocht bovendien pas doorrijden na de verwijdering van de overtollige lading.

Lees meer

Marokkaan op weg naar Marokko had 2 ton teveel in voertuig (foto)

Een man van Marokkaanse afkomst is door de Franse politie in Valence tegengehouden met een overbeladen vrachtwagen.

Marokko: ruim 6 ton drugs onderschept in Guelmim (foto’s)

Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst heeft de politie in Guelmim een lading van 6,4 ton drugs onderschept. Vier verdachten werden gearresteerd.

Marokko: 15 doden na aardverschuiving

Vijftien mensen die met een minibusje vanuit Marrakech naar Taliouine terugkeerden, raakten vermist na een aardverschuiving op de nationale weg.

Belgisch busje op weg naar Marokko met 5 ton teveel veroorzaakt ongeval (foto)

Een busje afkomstig uit België heeft door een klapband op de Franse snelweg een ongeval veroorzaakt. Het voertuig was veel te zwaar beladen.

Spanje: Marokkaans busje rijdt weg na ongeval

De bestuurder van een busje met een Marokkaans kentekennummer heeft na een ongeval in Spanje te hebben veroorzaakt vluchtmisdrijf gepleegd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team