Spanjaard met 8 ton drugs betrapt in Tanger
Een Spaanse vrachtwagenchauffeur is begin deze week in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, met 8,8 ton drugs in zijn vrachtwagen betrapt.
- Marokko
Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst heeft de politie in Guelmim een lading van 6,4 ton drugs onderschept. Vier verdachten werden gearresteerd.
Volgens een verklaring van de DGSN zijn de verdachten tussen 27 en 61 jaar oud. Een eerste inbeslagneming vond bij de ingang van Guelmim plaats. De agenten ontdekten 3,1 ton drugs in een vrachtwagen. De bestuurder van het voertuig werd gearresteerd.
De drie andere verdachten reden aan boord van een SUV. Ze werden nabij de plek waar de vrachtwagen werd tegengehouden gearresteerd.
In een boerderij in de regio van Taghjijt, op 80 km van Guelmim, werd nog eens 3,3 ton drugs gevonden. De hasj zou tot dezelfde criminele organisatie behoren. Het onderzoek loopt nog. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.
Lees meer
Een Spaanse vrachtwagenchauffeur is begin deze week in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, met 8,8 ton drugs in zijn vrachtwagen betrapt.
De politie geeft zondag in het zuid-Marokkaanse Guelmim een grote drugsmokkel tegengehouden. Ruim drie ton cannabis werd in een vrachtwagen gevonden.
De politie heeft woensdag een smokkelpoging van ruim twee ton cannabis tegengehouden in de regio van Fez.
Twee antidrugsacties in buitenwijken van El Jadida en Fez hebben tot de inbeslagneming van 7,2 ton hasj geleid.
Twee verdachten zijn afgelopen dinsdag in het Marokkaanse Meknes gearresteerd voor hun banden met een belangrijke drugsorganisatie.