Zoeken

Marokko: ruim 6 ton drugs onderschept in Guelmim (foto’s)

3 oktober 2019 - 20:10 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst heeft de politie in Guelmim een lading van 6,4 ton drugs onderschept. Vier verdachten werden gearresteerd.

Volgens een verklaring van de DGSN zijn de verdachten tussen 27 en 61 jaar oud. Een eerste inbeslagneming vond bij de ingang van Guelmim plaats. De agenten ontdekten 3,1 ton drugs in een vrachtwagen. De bestuurder van het voertuig werd gearresteerd.

De drie andere verdachten reden aan boord van een SUV. Ze werden nabij de plek waar de vrachtwagen werd tegengehouden gearresteerd.

In een boerderij in de regio van Taghjijt, op 80 km van Guelmim, werd nog eens 3,3 ton drugs gevonden. De hasj zou tot dezelfde criminele organisatie behoren. Het onderzoek loopt nog. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.

Lees meer

Marokko: zes ton drugs onderschept in Sahara

De Marokkaanse politie heeft maandag in samenwerking met de douane in Guerguerat in het zuiden van Marokko, zes ton cannabis onderschept.

Ruim twee ton drugs onderschept bij tankstation Fez

De politie heeft woensdag een smokkelpoging van ruim twee ton cannabis tegengehouden in de regio van Fez.

Spanjaard met 8 ton drugs betrapt in Tanger

Een Spaanse vrachtwagenchauffeur is begin deze week in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, met 8,8 ton drugs in zijn vrachtwagen betrapt.

Ruim 7 ton drugs in beslag genomen in het zuiden van Marokko (foto’s)

Een antidrugsactie van de verschillende veiligheidsdiensten heeft tot de inbeslagname geleid van ruim zeven ton drugs in het zuiden van Marokko.

Marokko: arrestaties na vondst 1,6 ton drugs in Meknes

Twee verdachten zijn afgelopen dinsdag in het Marokkaanse Meknes gearresteerd voor hun banden met een belangrijke drugsorganisatie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team