Zoeken

Spanje : Marokkaans busje rijdt weg na ongeval

- Wereld

Geschreven door Said A.

De bestuurder van een busje met een Marokkaans kentekennummer heeft na een ongeval in Spanje te hebben veroorzaakt vluchtmisdrijf gepleegd.

Volgens El Correo de la Axarquia raakte het busje maandag rond 11 uur ’s ochtends betrokken bij een ongeval in de regio van Malaga.

Het blad bericht dat de bestuurder met zijn voertuig tegen de metalen barrières van een grote laan in Torre del Mar botste. Bij het ongeval raakte niemand anders betrokken.

Getuigen vertelden aan de politie dat "alles heel snel was gegaan". Ze hoorden een harde knal tegen de barrière en zagen het busje snel doorrijden. De politie heeft een onderzoek gestart en probeert het busje en de bestuurder terug te vinden.

Lees meer

Drie Marokkanen gewond bij busongeluk in Frankrijk (video)

Drie Marokkanen zijn zondag gewond geraakt bij een zwaar ongeval met een bus van het bedrijf Flixbus op de A61 snelweg in Frankrijk.

Frankrijk : ergste voorkomen bij moskee

In het Franse Toulouse heeft de brandweer op enkele meters van een moskee net op tijd een brandend busje weten te blussen.

Busje op weg naar Marokko 9 ton te zwaar beladen (foto)

De Franse politie heeft op de A9 snelweg in Sète een overbeladen minibusje op weg naar Marokko onderschept.

Italië : Marokkaan door wegpiraat doodgereden

Een 62-jarige Marokkaan is afgelopen zondag in Italië bij een verkeersongeval omgekomen. De dader van het ongeval werd drie dagen later door de politie gearresteerd.

Marokkaans busje in Frankrijk onderschept met 5 ton teveel (foto)

Een minibusje met een Marokkaans kentekenplaat is op de A7 snelweg in Frankrijk tegengehouden met ruim 5 ton teveel aan spullen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team