Italië: man wil naar Marokko met hele woonkamer op auto
Een in Italië wonende Marokkaan is door de Italiaanse politie gearresteerd met een hele salon op het dak van zijn auto.
- Marokko
Een man van Marokkaanse afkomst is door de Franse politie in Valence tegengehouden met een overbeladen vrachtwagen.
De bestuurder werd maandag op de A7 snelweg met twee ton teveel aan spullen in zijn voertuig gecontroleerd. De kleine vrachtwagen waarmee hij reed mocht maximaal 10 ton vervoeren. De man had echter 12 ton mee.
Vier andere overtredingen werden geconstateerd met betrekking tot het voertuig. De bestuurder moest 450 euro aan boetes betalen. Om door te mogen rijden moest hij ook een deel van zijn lading achterlaten.
De man vertelde aan de politie dat de spullen van zijn broer waren. Die zou vanuit Zwitserland naar Marokko aan het verhuizen zijn. de politie vermoedt echter dat de man zonder vergunning aan goederentransport doet.
Lees meer
Een in Italië wonende Marokkaan is door de Italiaanse politie gearresteerd met een hele salon op het dak van zijn auto.
Een Marokkaanse tiener die zonder toestemming achter het stuur was gekropen, is in het Marokkaanse Fez op meerdere mensen ingereden, waaronder toeristen.
Meerdere nieuwe verkeersovertredingen werden in de wet omtrent de verkeersregels in Marokko opgenomen.
Een wereld-Marokkaan die met zijn busje op weg was naar Marokko is maandag door een motorbrigade van de Franse politie ter hoogte van Charnay-lès-Mâcon van de weg gehaald.
Bij een zwaar verkeersongeval op de weg tussen Ait Bouhmeze en Ait Mhamed in de regio van Azilal zijn meerdere slachtoffers gevallen.