7 april 2021 - 15:40 - Marokko
In Rabat is een gerechtelijk onderzoek ingesteld naar een persoon die in een video de Koninklijke Gendarmerie en de rechterlijke macht in Meknes beschuldigt van "illegaal gedrag". De video heeft een tijd op sociale media gecirculeerd.
Het landelijk parket heeft de Koninklijke Gendarmerie in Rabat gevraagd om een onderzoek in te stellen naar de video waarin aantijgingen worden gedaan aan de rechterlijke macht en de politie van Meknes.
Er is een opsporingsbevel uitgevaardigd voor de maker en verspreider van de video. Het Openbaar Ministerie in Rabat wil hem kunnen horen over zijn motieven in het gerechtelijk onderzoek naar deze kwestie.
Volgens de officier van justitie verbleef de verdachte in een psychiatrisch ziekenhuis voordat hij besloot de instelling te ontvluchten.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering