14 maart 2020 - 21:50 - Wereld
Een Marokkaanse man bij wie het coronavirus was vastgesteld in de Verenigde Arabische Emiraten, is genezen.
Volgens een verklaring van het VAE-ministerie van Gezondheid zijn vijf patiënten volledig genezen. Het gaat om de Marokkaanse onderdaan, een Egyptenaar en drie VAE-onderdanen.
Het ministerie bericht dat de vijf patiënten een nieuwe test ondergingen op het coronavirus en dat de uitslag negatief was. Allen mochten als gevolg het ziekenhuis verlaten.
De afdeling laat ook weten dat strenge maatregelen werden getroffen om een verspreiding van het coronavirus te voorkomen en dat vijftien nieuwe gevallen werden bevestigd.
Alle patiënten met het virus worden gratis in ziekenhuizen verzorgd, ongeacht hun nationaliteit.
Lees meer
In de Verenigde Arabische Emiraten werden zaterdag vijftien nieuwe gevallen van coronavirus vastgesteld. Een van de slachtoffers is een Marokkaan.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft donderdagnamiddag de volledige genezing van een tweede coronapatiënt bekendgemaakt.
De eerste coronavirus patiënt die in Marokko werd ontdekt, is genezen. De 39-jarige man mocht vrijdag naar huis terugkeren.
Twee Saoediërs zijn bij hun terugkeer in hun land na een kort verblijf in Marokko, positief getest op het coronavirus.
Goed nieuws in de regio Laayoune-Sakia El Hamra. Alle mensen die er positief werden getest op het coronavirus zijn genezen volgens de regionale afgevaardigde van het ministerie...
Tussen woensdag en donderdagochtend werden 69 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden tot donderdagavond 275 besmettingen met het coronavirus bevestigd door het ministerie van Gezondheid.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft dinsdag laten weten dat tien nieuwe gevallen van coronavirus in het koninkrijk waren vastgesteld.
In de afgelopen 24 uur is het aantal coronavirus besmettingen in Marokko met 28 gestegen. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Van vrijdag op zaterdag werden in Marokko 97 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat blijkt uit de meest recente gegevens van het ministerie van Gezondheid.