18 maart 2020 - 11:33 - Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft dinsdag laten weten dat tien nieuwe gevallen van coronavirus in het koninkrijk waren vastgesteld.
In totaal werden tot nu toe 49 besmettingen met het coronavirus geconstateerd in Marokko. De zes nieuwe gevallen werden dinsdag tussen 10:00 uur en 21:00 uur bevestigd.
Volgens de afdeling werden de nieuwe besmettingen in Tanger, Oujda, Rabat, Settat, Agadir, Guelmim en Meknes vastgesteld.
Het ministerie bericht tevens dat alle patiënten in ziekenhuizen worden verzorgd. Twee mensen overleden in de afgelopen dagen aan het coronavirus. De eerste patiënt bij wie het virus werd gevonden in Marokko, is volledig hersteld en mocht vrijdag naar huis terugkeren.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd