Coronavirus Marokko: 71 nieuwe besmettingen, Casablanca problematisch
In Marokko werden van vrijdag op zaterdagochtend 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuwe update.
- Marokko
Van vrijdag op zaterdag werden in Marokko 97 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat blijkt uit de meest recente gegevens van het ministerie van Gezondheid.
Volgens de afdeling bereikt het aantal coronabesmettingen zaterdagochtend 7332 waarvan het merendeel in de regio Casablanca-Settat werd geregistreerd (2330, +88)
Sinds het begin van de pandemie werden tevens 4377 patiënten (59,7%) genezen verklaard en overleden 197 mensen (2,69%) aan de gevolgen van het virus.
Het ministerie bericht ook dat 116.070 mensen negatief werden getest op het virus en dat deze ochtend 2758 patiënten nog in behandeling waren.
Lees meer
In Marokko werden van vrijdag op zaterdagochtend 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuwe update.
In Marokko werden van dinsdag op woensdag 46 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd volgens gegevens van het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden van vrijdag op zaterdagochtend 68 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft 33 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd in de afgelopen 24 uur.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft van vrijdag op zaterdag 73 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het totaal aantal gevallen bereikt 8610.