18 maart 2020 - 17:30 - Wereld
Twee Saoediërs zijn bij hun terugkeer in hun land na een kort verblijf in Marokko, positief getest op het coronavirus.
De twee mannen zijn in quarantaine geplaatst in de stad Jizan, in het zuidwesten van Saoedi-Arabië, aan de grens met Jemen.
Volgens het Saoedische ministerie van Gezondheid werden in de afgelopen dagen vijftien nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het aantal besmettingen bereikt nu 118 in het koninkrijk.
In Marokko heeft het ministerie van gezondheid dinsdag laten weten dat 49 mensen met het coronavirus besmet raakten. Twee bejaarde patiënten overleden aan de gevolgen daarvan. Een van de patiënten is minister Abdelkader Amara van Transport. De bewindsman raakte besmet tijdens een werkbezoek in een Europees land.
Marokko scoort met terrassen: twee steden in wereldtop
Marokkaan verdacht van verwoestende bosbrand in Spanje
Onrust in Chefchaouen na vondst lichaam
De onoplosbare problemen van Tanger
Historisch monument in Tanger stortplaats geworden
Influencer Adil "gofast" weer op straat in België
Franse boer redt bedrijf met druif uit Marokko
Visumbeleid Marokko en Europa onder de loep
Nieuwe wetgeving treft duizenden Marokkanen in België
Koeweit neemt nationaliteit Marokkanen af
Algerije probeert VS te beïnvloeden met gasdeal
VS trekt visa Marokkaanse studenten in
Royal Air Maroc helpt gestrand gezin van negen in Canada
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening