6 februari 2022 - 21:31 - Cultuur
Reddingswerkers werkten in Marokko van dinsdag tot zaterdag onafgebroken om de vijfjarige Rayan uit de put te halen waarin hij was gevallen, terwijl de hele wereld met ingehouden adem meekeek. Het nieuws over zijn overlijden kwam dan ook hard aan. Ook in Nederland leven veel mensen mee. Onder hen, rapper Lil’ Kleine.
Vanuit de hele wereld betuigen mensen massaal hun steun aan de ouders van het kind. Ook meerdere BN’ers, zoals onder meer Frans Bauer, Najib Amhali en Lil’ Kleine, laten zich uit over het nieuws, schrijft Linda.
Lees ook: Premier Marokko Aziz Akhannouch reageert op dood Rayan
Lil’Kleine schreef op Instagram zelfs dat hij graag alle kosten van de uitvaart op zich wil nemen. Hij vroeg via zijn story’s aan zijn volgers met wie hij in contact kan komen om het geld in Marokko te krijgen en deelde ook een foto van het vijfjarige jongetje met daarbij de tekst: ’Rust zacht kleine strijder’.
Lees ook: Koning Mohammed VI belt met ouders kleine Rayan
Niet iedereen waardeert dit bericht van Lil’ Kleine, die eind mei onder vuur kwam te liggen omdat hij op Ibiza gewelddadig zou zijn geweest tegenover zijn vriendin. Het Openbaar Ministerie op Ibiza seponeerde de zaak na twee dagen, zonder dat er concrete antwoorden kwamen op de vraag wat er exact op Ibiza was gebeurd. Daarom denken veel sociale media-gebruikers dat hij dit initiatief vooral neemt om positief in het daglicht te komen. Nog anderen zijn van mening dat je goede acties voor jezelf moet houden.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko