6 februari 2022 - 09:40 - Marokko
De kleine Rayan, die afgelopen dinsdag in een waterput van 32 meter viel, nabij het ouderlijk huis in de regio van Chefchaouen, is overleden. De informatie werd zaterdagavond door het Marokkaanse Koningshuis bevestigd.
Na de bekendmaking van dit nieuws heeft regeringshoofd Aziz Akhannouch, zijn condoleances overgebracht aan de ouders van Rayan, Khalid Ouram en Ouassima Kharchich, in naam van de hele regering.
Lees ook: Kleine Rayan overleden
"Ik vernam met veel droefheid het nieuws van Rayan’s dood. We hoopten hem al zoveel dagen levend te vinden. Ik wil daarom namens mij en namens alle leden van de regering, mijn oprechte deelneming betuigen aan de familie van het kind", schrijft Akhannouch.
Lees ook: Koning Mohammed VI belt met ouders kleine Rayan
"Terwijl de booroperaties vijf dagen duurden, werden kolossale inspanningen geleverd om het kind te redden, God hebbe zijn ziel, want ons doel was om hem gezond uit de put te krijgen."
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd