8 februari 2022 - 17:40 - Marokko
Terwijl Marokko nog steeds rouwt om de dood van Rayan is ook Khalid, een zevenjarige jongen, omgekomen na verdrinking in een put. De tragedie vond plaats in Tiflet.
In tegenstelling tot Rayan gaat het in Tiflet om een jongetje met het syndroom van Down. Hij was aan het spelen bij de 40 meter diepe put toen hij erin viel, zonder dat iemand het merkte. Terwijl ze naar hem zochten, beseften zijn ouders dat hij in de put was gevallen.
Lees ook: Ouders Rayan bedanken Koning Mohammed VI
De plaatselijke autoriteiten en de Koninklijke Gendarmerie werden met spoed ter plaatse geroepen. Het stoffelijk overschot van het jongetje werd uit de put gehaald. De Koninklijke Gendarmerie heeft een onderzoek ingesteld om de oorzaken vast te stellen van het ongeval, dat plaatsvond op dag van de begrafenis van de kleine Rayan.
Lees ook: Ouders Rayan bedanken Koning Mohammed VI
Als gevolg van het overlijden van Rayan hebben de Marokkaanse autoriteiten besloten om zich te buigen over de wildgroei aan onveilige open waterputten, die een heuse gevaar vormen voor kinderen.
Hollywood komt naar Marokko voor "Lords of War"
Slecht nieuws voor Belg die in Marokko gevangen zit
Marokko: schokkende aanval in ziekenhuis Inezgane
Interpol: de 11 meest gezochte Marokkanen ter wereld
Starbucks en H&M blijven toch in Marokko
Algerijn die van Sebta naar Marokko probeerde te zwemmen had zwaar geheim
Slecht nieuws voor Belg die in Marokko gevangen zit
Marokko: schokkende aanval in ziekenhuis Inezgane
Schotse globetrotter Alice Morrison ontkracht clichébeeld van Marokko (video)
Marokkaanse Nederlander staat terecht in Marokko voor doodrijden gendarme
Wereld-Marokkaan vermoordt moeder in Casablanca
Verenigde Staten prijzen Marokko opnieuw (rapport)
Desertie soldaten: Marokkaanse leger reageert
Marokkaanse politie geeft opheldering over "verdachte" dood militaire arts