12 januari 2024 - 15:00 - Cultuur
De Marokkaanse zangeres Latifa Raafat heeft opgeroepen tot vrede tussen haar collega’s Dounia Batma en Saïda Charaf, die momenteel verwikkeld zijn in een juridisch conflict voor de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech.
Op haar Instagram-account deelde Latifa Raafat een foto van Dounia Batma met haar twee dochters, Ghazal en Laila Rose, met daarbij de oproep: "Ruzie niet met elkaar, zodat jullie niet falen en jullie krachten niet verspillen. Doorzettingsvermogen zal zegevieren. Allah is met degenen die standvastig blijven."
Lees ook: Dounia Batma doet oproep aan Koning Mohammed VI
Dounia Batma en haar zus Ibtissam hebben Saïda Charaf aangeklaagd wegens belediging, laster en chantage op sociale media. De rechtbank van Marrakech heeft het vonnis in deze zaak uitgesteld tot 29 januari.
Lees ook: Saad Lamjarred steunt Dounia Batma
Latifa Raafat, de voormalige echtgenote van de beruchte drugsbaron bijgenaamd "Escobar van de woestijn", is momenteel betrokken bij een zaak waarin meerdere politieke en sportpersoonlijkheden zijn geïmpliceerd, waaronder Abdenbi Bioui, president van de regio Oriental, en Saïd Naciri, president van Wydad Casablanca. In een recente video verklaarde de Marokkaanse zangeres dat zij op geen enkele manier betrokken is bij deze zaak en dat zij tijdens hun huwelijk van vier maanden en tien dagen niet op de hoogte was van zijn illegale activiteiten.
Marokkaanse spelers verdwijnen tijdens WK in Europa
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken
Geliefde Marokkaanse presentatrice Kaoutar Boudarraja overleden
Latifa Raafat voor de rechter
Ragheb Alama: "Harira, tajine en thee in Marokko"