Kroonprins Abu Dhabi op bezoek in Marokko
De kroonprins van Abu Dhabi, Mohammed bin Zayed Al-Nahyane, is sinds maandag 20 december 2021 in Marokko voor een privé-bezoek.
- Marokko
Koning Mohammed VI heeft vrijdag een telefonisch gesprek gehad met Mohammed bin Zayed Al Nahyan, kroonprins van Abu Dhabi.
De gesprekken hadden betrekking tot de gezondheidstoestand van de Koning, die afgelopen zondag met succes aan zijn hart werd geopereerd in de kliniek van het paleis in Rabat.
Volgens een verklaring van het Marokkaans koningshuis wenste de kroonprins van Abu Dhabi een spoedig herstel aan de monarch.
Koning Mohammed VI had eerder deze week al gesprekken gehad met Koning Salman en Kroonprins Mohammed ben Salman van Saoedi-Arabië, Koning Abdellah II van Jordanië, de Emir van Qatar Tamim bin Hamad bin al-Thani en Koning Hamad bin Isa Al Khalifa van Bahrein.
Lees meer
De kroonprins van Abu Dhabi, Mohammed bin Zayed Al-Nahyane, is sinds maandag 20 december 2021 in Marokko voor een privé-bezoek.
Professor Abdelaziz El Maaouni is de persoonlijke arts van Koning Mohammed VI en hoofd van de kliniek van het koninklijk paleis in Rabat. Hij behoort tot de weinige...
Net zoals de meeste staatshoofden in Afrika en het Midden-Oosten, heeft Abdelmadjid Tebboune, president van Algerije, Koning Mohammed VI een spoedig herstel toegewenst.
Koning Mohammed VI heeft telefonische gesprekken gehad met meerdere staatshoofden uit de Golfstaten, als gevolg van de hartoperatie die hij zondag met succes onderging.
Koning Mohammed VI heeft zondag in de kliniek van het paleis in Rabat opnieuw een hartoperatie ondergaan.