4 februari 2021 - 11:20 - Marokko
Een jonge vrouw is in Kenitra opgepakt omdat ze abortuspillen zou hebben gesmokkeld. Een onderzoek is gestart om de hoofddaders te vinden en om het netwerk te ontmantelen dat in de gevaarlijke drugs handelt.
De politie kwam op het spoor van de vrouw toen de pillen op sociale media werden aangeboden, meldt de krant Al Akhbar. De onderzoekers hebben de verblijfplaats van de jonge vrouw kunnen traceren. Tijdens de huiszoeking vond de politie 50 abortuspillen. De 18-jarige werd gearresteerd.
De pillen zijn populair onder jonge vrouwen die zwanger zijn geraakt tijdens een buitenechtelijke relatie. Sommige vrouwen in Marokko reizen naar Casablanca af om de verboden middel te vinden en een ongewenste zwangerschap af te breken. De kosten van een abortuspil is vele malen lager dan een abortus waarvan de kost tussen de 3000 en 6000 dirham ligt.
Nora Achahbar: "Marokkanen in Nederland, laat jullie horen"
Marokko pakt watertekort in Rif aan
Moulay Hassan viert Marokkaanse leger (video)
België kiest: steun voor Marokkaanse Sahara?
Marokkaanse dirham past zich aan
Ophef in België over registratie moslima’s bij overheid
Marokko pakt watertekort in Rif aan
Moulay Hassan viert Marokkaanse leger (video)
België kiest: steun voor Marokkaanse Sahara?
Acht doden en tientallen gewonden bij ernstig ongeluk in Marokko
Proces van het jaar in Marokko: advocate tegenover eigen orde
Stellantis verschuift productie nog meer naar Marokko
Marokko bij populairste landen ter wereld om te bezoeken
Braziliaanse militaire vliegtuigen voor Marokko