4 februari 2021 - 11:20 - Marokko
Een jonge vrouw is in Kenitra opgepakt omdat ze abortuspillen zou hebben gesmokkeld. Een onderzoek is gestart om de hoofddaders te vinden en om het netwerk te ontmantelen dat in de gevaarlijke drugs handelt.
De politie kwam op het spoor van de vrouw toen de pillen op sociale media werden aangeboden, meldt de krant Al Akhbar. De onderzoekers hebben de verblijfplaats van de jonge vrouw kunnen traceren. Tijdens de huiszoeking vond de politie 50 abortuspillen. De 18-jarige werd gearresteerd.
De pillen zijn populair onder jonge vrouwen die zwanger zijn geraakt tijdens een buitenechtelijke relatie. Sommige vrouwen in Marokko reizen naar Casablanca af om de verboden middel te vinden en een ongewenste zwangerschap af te breken. De kosten van een abortuspil is vele malen lager dan een abortus waarvan de kost tussen de 3000 en 6000 dirham ligt.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie