Mohammed VI heeft eigen boulevard in hoofdstad Mali
Tijdens zijn staatsbezoek aan Mali, heeft Koning Mohammed VI een naar hem vernoemde boulevard mogen inhuldigen, in het bijzijn van de Malinese president Ibrahim Boubacar Keita.
2 maart 2014 - 20:55 - Economie
Na Mali krijgt ook Ivoorkust 10.000 Korans van Koning Mohammed VI. Ook zullen 500 Ivoriaanse Imams en opleiding krijgen in Marokko.
Dat werd vrijdag na het gebed in de Rivera moskee in Abidjan besloten. En ook ditmaal werden de Korans gedrukt en geleverd door de Mohammed V Stichting.
Eerder deze week had Marokko een lot auto’s geschonken aan de leden van de Nationale Assemblee van Ivoorkust.
Koning Mohammed VI is op zondag 23 februari een Staatsbezoek aan Ivoorkust begonnen. Zondag ontmoette hij President Alassane Ouattara, net terug van Frankrijk na een operatie wegens ischias.
Tijdens zijn verblijf ontving Koning Mohammed VI ook de vrouw van de President en bezocht hij in Ivoorkust wonende Marokkanen.
Op maandag vertrek de Marokkaanse Monarch naar Guinee. In de loop van de week wordt hij ook in Gabon verwacht.
Lees meer
Tijdens zijn staatsbezoek aan Mali, heeft Koning Mohammed VI een naar hem vernoemde boulevard mogen inhuldigen, in het bijzijn van de Malinese president Ibrahim Boubacar Keita.
Koning Mohammed VI heeft vorige week tijdens zijn Staatsbezoek aan Mali, voor positieve verrassing gezorgd door zelf het stuur te nemen.
Koning Mohammed VI heeft net een vijfdaagse staatsbezoek aan Mali achter de rug en bevindt zich nu in de Ivoorkust. Tijdens zijn bezoek aan Mali werden 17 overeenkomsten...
Koning Mohammed VI moet op zondag 2 maart de Ivoriaanse president ontmoeten. Alassane Ouattara herstelt in Parijs van een operatie wegens ischias en mag zondag naar huis.
Koning Mohammed VI heeft zondag voor verrassing gezorgd door de vrouw van de Ivoriaanse president Alassane Ouattara een handkus te geven.