7 februari 2020 - 18:50 - Wereld
Na de recente informaties van de Amerikaanse politieke website Axios heeft ook Ivanka Trump voor verrassing gezorgd met een bericht over Marokko op Twitter.
De dochter van de Amerikaanse president Donald Trump bevestigde in haar bericht de steun van Marokko aan het "vredesplan" van haar vader voor het Israëlisch Palestijns conflict.
In haar bericht stelt de jonge vrouw dat "de wereld de vredesvisie van de president" heeft goedgekeurd. Onder de landen die de "deal van de eeuw" steunen citeert Ivanka Trump onder meer Marokko.
Eerder werd al bekend dat Benjamin Netanyahu druk uitoefende op de Verenigde Staten zodat Washington de soevereiniteit van Marokko op de Sahara zou erkennen. Rabat zou in ruil het "vredesplan" van Trump steunen.
Minister Nasser Bourita van Buitenlandse zaken weigerde op de berichten te reageren maar stelde wel dat de Marokkaanse regering de inspanningen van Trump om het conflict op te lossen apprecieerde.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit