Trump wil Marokko als bondgenoot tegen Iran
Donald Trump heeft het idee van een "veiligheidsalliantie" tegen Iran niet opgegeven. De Amerikaanse president rekent daarvoor op de steun en medewerking van Marokko.
7 februari 2020 - 18:50 - Wereld
Na de recente informaties van de Amerikaanse politieke website Axios heeft ook Ivanka Trump voor verrassing gezorgd met een bericht over Marokko op Twitter.
De dochter van de Amerikaanse president Donald Trump bevestigde in haar bericht de steun van Marokko aan het "vredesplan" van haar vader voor het Israëlisch Palestijns conflict.
In haar bericht stelt de jonge vrouw dat "de wereld de vredesvisie van de president" heeft goedgekeurd. Onder de landen die de "deal van de eeuw" steunen citeert Ivanka Trump onder meer Marokko.
Eerder werd al bekend dat Benjamin Netanyahu druk uitoefende op de Verenigde Staten zodat Washington de soevereiniteit van Marokko op de Sahara zou erkennen. Rabat zou in ruil het "vredesplan" van Trump steunen.
Minister Nasser Bourita van Buitenlandse zaken weigerde op de berichten te reageren maar stelde wel dat de Marokkaanse regering de inspanningen van Trump om het conflict op te lossen apprecieerde.
Lees meer
Donald Trump heeft het idee van een "veiligheidsalliantie" tegen Iran niet opgegeven. De Amerikaanse president rekent daarvoor op de steun en medewerking van Marokko.
Ivanka Trump, dochter en adviseur van de Amerikaanse president Donald Trump, was op 14 en 15 december in Qatar voor het Doha Forum. Ze droeg voor de gelegenheid een Marokkaanse...
Ivanka Trump, dochter en adviseur van de Amerikaanse president Donald Trump, heeft opnieuw vol lof over de vooruitgang van de vrouwenrechten in Marokko gesproken.
De Amerikaanse president Donald Trump heeft op donderdag 23 april de moslims toegesproken ter gelegenheid van het begin van de Ramadan in deze moeilijke periode.
Eddie Cohen, journalist en adviseur van de Israëlische regering, heeft een nieuw bericht op Twitter gedeeld met betrekking tot de Marokkaanse Sahara.