14 januari 2021 - 14:40 - Wereld
Een Marokkaan is in het Italiaanse Adria gearresteerd wegens de ernstige mishandeling van zijn jonge zoon. Zijn vrouw vertelde aan de politie over de gruwelijke martelingen. Reden was om de jongen op die manier ‘iets aan te leren’.
In samenwerking met een tolk vertelde de moeder het verhaal van haar gezin. Haar man zou voor de ernstige mishandelingen hete naalden hebben gebruikt waarmee hij verschillende lichaamsdelen van zijn zoon verbrandde.
Ook maakte de vader gebruik van een strijkijzer om zijn zoon te brandmerken. Hete peper werd op de lippen van de jongen gewreven. De lokale media berichtten dat de man het zou hebben gedaan om op die manier zijn zoon op te voeden.
Het jonge slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht om zijn brandwonden te laten verzorgen. Zijn vader is inmiddels gearresteerd. Hij zal uit het ouderlijke gezag worden onttrokken.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens