Marokkaan in Italië met opzet doodgereden
Een 34-jarige Marokkaan is na een telefoondiefstal met opzet door de vader van het slachtoffer aangereden in Italië.
14 januari 2021 - 14:40 - Wereld
Een Marokkaan is in het Italiaanse Adria gearresteerd wegens de ernstige mishandeling van zijn jonge zoon. Zijn vrouw vertelde aan de politie over de gruwelijke martelingen. Reden was om de jongen op die manier ‘iets aan te leren’.
In samenwerking met een tolk vertelde de moeder het verhaal van haar gezin. Haar man zou voor de ernstige mishandelingen hete naalden hebben gebruikt waarmee hij verschillende lichaamsdelen van zijn zoon verbrandde.
Ook maakte de vader gebruik van een strijkijzer om zijn zoon te brandmerken. Hete peper werd op de lippen van de jongen gewreven. De lokale media berichtten dat de man het zou hebben gedaan om op die manier zijn zoon op te voeden.
Het jonge slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht om zijn brandwonden te laten verzorgen. Zijn vader is inmiddels gearresteerd. Hij zal uit het ouderlijke gezag worden onttrokken.
Lees meer
Een 34-jarige Marokkaan is na een telefoondiefstal met opzet door de vader van het slachtoffer aangereden in Italië.
Een jonge moslim uit de Franse stad Belfort, die tevens de zoon is van een politieagent, heeft een klacht ingediend omdat hij is aangevallen wegens het vieren van kerstmis.
Een Marokkaanse vrouw is samen met haar man door de politie in het Egyptische Gizeh gearresteerd voor het martelen van hun 10-jarig dienstmeisje.
De inwoners van het Franse departement Yvelines hebben zich solidair verklaard met Mohamed en zijn ernstig zieke zoon Anas die dreigen het land uit te worden gezet.
Een verkeersongeluk in Nador heeft twee slachtoffers geëist. Een vader en zijn 10-jarige zoon overleden nadat ze door een auto werden aangereden. De chauffeur van de auto...