Zoeken

Marokkaanse in Egypte verdacht van folteren 10-jarig dienstmeisje

- Wereld

Geschreven door Nawel Serdouni

Een Marokkaanse vrouw is samen met haar man door de politie in het Egyptische Gizeh gearresteerd voor het martelen van hun 10-jarig dienstmeisje.

De vader van het kind deed aangifte tegen de werkgeefster van zijn dochter en haar man, een voormalige Marokkaanse politieagent.

Volgens de klacht werd het kind regelmatig met brandende voorwerpen mishandeld. De werkgeefster vertelde eerst dat het kind zichzelf had verbrand en vervolgens dat ze door haar eigen vader was mishandeld.

Het gerecht heeft de voorlopige inhechtenisneming van het koppel bevolen. Beiden riskeren een jarenlange gevangenisstraf voor uitbuiting van een minderjarige, geweld en marteling.

Lees meer

Jonge moslima mishandeld en kaalgeschoren wegens relatie met christen

Een 17-jarige moslima is in het Franse Besançon door haar eigen familie mishandeld en kaalgeschoren omdat ze verliefd was op een jonge christen van 20 jaar.

Marokkaans koppel vervolgd voor dwanghuwelijk

Een in Frankrijk gevestigde Marokkaan en zijn vrouw staan vanaf deze dinsdag terecht voor hun betrokkenheid bij een dwanghuwelijk.

Marokkaanse peuter in zwembad verdronken in Spanje

Een 2-jarig kind van Marokkaanse afkomst is vorige week in een zwembad in het zuiden van Spanje verdronken. Het Frans Marokkaans gezin was op vakantie in de regio van Alicante.

Sofia (5) doodgereden door dronken bestuurder

Sofia was pas 5 jaar. Het meisje werd maandag in het Franse Aubervilliers door een dronken bestuurder aangereden. Ze overleefde niet.

Marokkaanse vrouw voor de rechter wegens ontvoering kind in Frankrijk

In het kader van een geschil dat in 2013 begon, werd Rachida door een Franse rechtbank veroordeeld voor de ontvreemding van een kind bij de voogd en haar vasthouding in Marokko....

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team