22 oktober 2020 - 17:00 - Marokko
Een Marokkaanse ondernemer wordt er van verdacht een Iraakse miljardair met de dood te hebben bedreigd. Afgelopen weekend verscheen de zakenman voor de rechter-commissaris bij het gerechtshof van Rabat.
De Iraakse miljardair had genoeg van de bedreigingen. De man zou al enkele maanden het slachtoffer zijn van verbaal geweld en doodsbedreigingen van een Marokkaanse ondernemer, meldt het dagblad Assabah.
De Iraakse staatsburger diende uiteindelijk een klacht in bij de procureur-generaal. Het bevatte videobeelden van een conflict waarin de verdachte de miljardair met een pistool bedreigde. Het incident vond plaats in Rabat.
De aanvaller is directeur van een wegenbouwbedrijf en reeds bekend bij de politie in Rabat. Hij was eerder al gearresteerd wegens rijden onder invloed.
Brussels Airlines schrapt vluchten naar Marokko
Ongeregeldheden en protesten van wereld-Marokkanen in Algeciras
Eerste deelname van Israël aan militaire oefening in Marokko
Seun Kuti annuleert concert in Marokko: "Hart gebroken"
Mostafa klaagt woningcorporatie L’Escaut aan wegens discriminatie
Fouzi Lekjaa spot met Algerijnse elftal
Eerste deelname van Israël aan militaire oefening in Marokko
Nieuwe weg tussen Bouskoura en luchthaven Casablanca
Dodelijke val in waterput in Taounate
Visum voor Israël vergemakkelijkt voor Marokkanen
Marokko in top 10 mooiste uitzichtpunten in Afrika
Eid ul-Adha: schapen vetgemest met uitwerpselen pluimvee
Marokkaans leger verwacht levering AH-64 Apache helikopters
Eid ul-Adha Marokko: regering ontkent elke steun