30 oktober 2020 - 13:40 - Wereld
Een Marokkaanse staatsburger is zaterdag gearresteerd voor een winkel van Leader Price in Montpellier. Hij zou in dronken toestand met een schaar het winkelpersoneel met de dood hebben bedreigd en zich hebben voorgedaan als Hitler.
Het incident gebeurde op 24 oktober. Waar de man eerder in de ochtend al voor onrust in de winkel had gezorgd, keerde hij ’s middags terug met een schaar, meldt Midilibre.
Volgens getuigenverklaringen beledigde de verdachte, naast de doodsbedreiging, een bewaker die hem probeerde weg te duwen. Hierbij verwondde hij een andere werknemer die de bewaker te hulp kwam. Ook dreigde hij de winkelmedewerkers met het doorsnijden van hun keel.
Toen de man eenmaal was gearresteerd door de politie bleek hij illegaal in het land te verblijven. Alvorens hij Frankrijk moet verlaten is hij naar de psychiatrische spoeddienst Colombière gebracht om verhoord te worden.
Tijdens het verhoor heeft hij de feiten toegegeven waarvan hij wordt beschuldigd, met uitzondering van het geweld en de bedreigingen tegen het personeel. Hij is voorlopig ondergebracht in het administratief detentiecentrum in Perpignan.
Marokkaan doodgeschoten door politie in VS
Beelden chaotisch huwelijksfeest rijk gezin in Nador, controverse groeit
French Montana en prinses van Dubai samen op vakantie in Marokko
Marokkanen uit buitenland betrokken bij zware rel in restaurant
Deense moordverdachte in Tanger opgepakt
Marokkaanse marine traint in de VS
Marokkaan doodgeschoten door politie in VS
Restaurant Jamel Debbouze onder vuur door Israëlische wijn
Politie betrapt Marokkanen met 1500 kilo hasj in nep sinaasappelen
Geen bewijs tegen Rotterdamse wethouder Faouzi Achbar na brand
Franse boer redt bedrijf met druif uit Marokko
Visumbeleid Marokko en Europa onder de loep
Nieuwe wetgeving treft duizenden Marokkanen in België
Koeweit neemt nationaliteit Marokkanen af