30 juli 2011 - 17:00 - Marokko
De gedeeltelijke instorting van een moskee in aanbouw in Khenifra maakte drie gewonden, alle drie arbeiders die aan het religieus gebouw werkten, op woensdag.
Eén van de slachtoffers van de instorting van de bovenvloer van de moskee "Al Bathae" in de de buurt "Diour Chioukh", bevindt zich in een ernstige toestand en wordt verzorgd in het ziekenhuis van Meknes.
Donderdag, dag na deze nieuwe ongeval, heeft koning Mohammed VI ingestemd met de opening van nieuw gebouwde of gerenoveerde moskeeën ter gelegenheid van de Ramadan. In totaal zullen dertig moskeeën, waarvan eenentwintig nieuwen, openen volgens het ministerie van Habous en Islamitische zaken.
Een grote restauratie project van oude moskeeën was gestart na de instorting van de moskee Bab Berdieyinne te Meknes in februari 2010. De minaret van de moskee van 400 jaar oud, stortte op een vrijdag tijdens het gebed in waarbij 41 mensen werden gedood en 75 gewond.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees