8 mei 2022 - 17:40 - Marokko
De rechtbank van Agadir heeft vrijdag twee mensen in staat van beschuldiging gesteld voor hun vermeende betrokkenheid bij de dood van een politieman in Inezgane. Bewoners waren diep getroffen door het incident en riepen op tot verscherpte veiligheids- en gezondheidsdiensten in volksbuurten.
Het slachtoffer was een politieman die in Marrakech werkte en op weg was om zijn familie te bezoeken. Toen hij tussenbeide kwam in een burenruzie, werd hij in zijn nek gestoken en overleed later in het ziekenhuis aan de gevolgen van zijn verwondingen.
Lees ook: Marokko: 20 jaar celstraf voor aanrijden agent
De hoofdverdachte van de fatale steekpartij werd door de veiligheidsdiensten gearresteerd en in hechtenis genomen. De tweede verdachte die bij de woordenwisseling betrokken was, vluchtte na de steekpartij weg. Hij werd iets later gearresteerd. Beide verdachten werden voorgeleid aan de openbare aanklager bij het Hof van Beroep van Agadir.
Lees ook: Agent zwaar gewond na aanval door verwarde man in Taghazout
Bij de begrafenis van de jonge politieman klaagden buurtbewoners over de desorganisatie van de gemeentelijke hulpdiensten die zich over het slachtoffer moesten bekommeren. Ze riepen ook op tot meer veiligheidsmaatregelen, vooral in volksbuurten, om drugshandel en misdaad te bestrijden.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht