25 juni 2018 , 11:22 - Nawel Serdouni - Sport
Hervé Renard gaf gisteren een emotionele persconferentie in aanloop van de wedstrijd van vandaag tussen Marokko en Spanje.
De Atlas Leeuwen zijn reeds uitgeschakeld op het WK in Rusland. Toch hoopt de bondscoach dat de wedstrijd tegen Spanje net zo mooi zal zijn als het duel tegen Portugal. Hij wenst de 40.000 Marokkaanse supporters die de wedstrijd zullen bijwonen blij te maken.
Renard is nog steeds woedend op de scheidsrechter van de wedstrijd tegen Portugal. Volgens hem werden zeker drie fouten niet gefloten.
"Als we kijken naar alle feiten van de wedstrijd tegen Portugal, is het een totale onrechtvaardigheid. Het doelpunt dat na enkele minuten werd gemaakt, Pepe maakte een enorme fout op de eerste paal. Waarom werd dat niet gezien?"
"Dan is er een hand van Pepe, net als tegen Australië, die een penalty kreeg en daarmee gelijk kon spelen tegen Denemarken. Voor ons werd het vergeten of ze vertellen dat het een onvrijwillige hand is, maar het werkt in één wedstrijd en niet in een ander."
"Er was ook een flagrante penalty. Boutaïb werd door een gewelddadige klap in een strafschopgebied geslingerd zonder enige reactie van de scheidsrechter, dus voor mij is het een totale onrechtvaardigheid", aldus Renard.
Twaalf jaar na diamantroof Zaventem: het Marokkaanse mysterie
beIN Sports blokkeert massaal wedstrijden in Marokkaanse cafés
Spaanse politie arresteert Mocro Maffia-huurmoordenaars onderweg naar Marokko
Amersfoort blikt terug op tragisch levensverhaal vermiste Ahmed
Algerijnse journalist live betrapt in Marokko, vraagt aan fans om te liegen
Rusland biedt Marokko onderzeeboot aan maar deal is onzeker
Walid Regragui slaat keihard terug na kritiek, verstevigt greep op Marokko
Marokko stelt groepswinst veilig na gemakkelijke zege op Zambia, El Kaabi spectaculair
Kylian Mbappé viert kerst met familie in Rabat
Marokko, van voetbalparia naar wereldtop
Statistieken wijzen uit: Walid Regragui bij de beste tien ter wereld
Hakim Ziyech draagt broer in tranen naar graf in Berkane
Marokkaanse christenen bidden tijdens kerst voor Atlas Leeuwen
Sichone wil stunten tegen machtig Marokko in Rabat