25 juni 2018 , 11:22 - Mehdi Khabbouj - Sport
Hervé Renard gaf gisteren een emotionele persconferentie in aanloop van de wedstrijd van vandaag tussen Marokko en Spanje.
De Atlas Leeuwen zijn reeds uitgeschakeld op het WK in Rusland. Toch hoopt de bondscoach dat de wedstrijd tegen Spanje net zo mooi zal zijn als het duel tegen Portugal. Hij wenst de 40.000 Marokkaanse supporters die de wedstrijd zullen bijwonen blij te maken.
Renard is nog steeds woedend op de scheidsrechter van de wedstrijd tegen Portugal. Volgens hem werden zeker drie fouten niet gefloten.
"Als we kijken naar alle feiten van de wedstrijd tegen Portugal, is het een totale onrechtvaardigheid. Het doelpunt dat na enkele minuten werd gemaakt, Pepe maakte een enorme fout op de eerste paal. Waarom werd dat niet gezien?"
"Dan is er een hand van Pepe, net als tegen Australië, die een penalty kreeg en daarmee gelijk kon spelen tegen Denemarken. Voor ons werd het vergeten of ze vertellen dat het een onvrijwillige hand is, maar het werkt in één wedstrijd en niet in een ander."
"Er was ook een flagrante penalty. Boutaïb werd door een gewelddadige klap in een strafschopgebied geslingerd zonder enige reactie van de scheidsrechter, dus voor mij is het een totale onrechtvaardigheid", aldus Renard.
Marokko in alarmfase rood: kust getroffen door reusachtige golven
Arab Cup: Marokko kent finale-tegenstander, Saoedi-Arabië uitgeschakeld
Marokko lanceert plan voor "gezamenlijke voetbalcompetitie" Afrika-Europa
Angst verdwenen: Rif-boeren omarmen legale cannabisrevolutie
Weeralarm in Marokko: code oranje voor zware sneeuw en storm
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Arab Cup: Marokko kent finale-tegenstander, Saoedi-Arabië uitgeschakeld
Marokko lanceert plan voor "gezamenlijke voetbalcompetitie" Afrika-Europa
Marokko walst over Verenigde Arabische Emiraten, gaat naar finale
Marokko-Verenigde Arabische Emiraten: tijd en zenders Arab Cup-halve finale
Arab Cup: Hamdallah terug, Sektoui en Olăroiu starten strijd voor halve finale
Bilal El Khannouss: "Alles breken, in Duitsland én Afrika!"
Marouane Chamakh: "Wil dat Marokko wint, maar gun Algerije een super parcours"
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup