FIFA reageert op beschuldigingen Amrabat over pro-Portugal scheidsrechter
Nordin Amrabat heeft in een verklaring na de wedstrijd tegen Portugal, de Amerikaanse scheidsrechter Mark Geiger ervan beschuldigd een voorkeur te hebben voor Portugal.
- Sport
De Marokkaanse voetbalbond zal een flinke boete aan de FIFA moeten betalen voor meerdere overtredingen tijdens het WK in Rusland.
Volgens de Wereldvoetbalbond werden de overtredingen zowel door spelers als door de staf en de verantwoordelijken van de Marokkaanse voetbalbond gepleegd.
De FIFA heeft een eerste sanctie besloten tegen Nordin Amrabat voor zijn "beledigend gedrag na de wedstrijd tegen Spanje" volgens Besoccer.com. Amrabat verklaarde namelijk voor de camera’s na de wedstrijd "VAR is bullshit".
Net na het duel tegen Spanje stapten zes leden van de staf van de Atlas Leeuwen het veld binnen en waren dertien andere leden van de staf reeds op het veld terwijl dat er maximaal elf mogen zijn. Op hetzelfde moment kwam ook voetbalbondbaas Fouzi Lekjaa het veld binnen, terwijl zijn aanwezigheid in de "technische zone" verboden was. De adjunct van Hervé Renard, Patrice Beaumelle, werd gestraft wegens "slecht gedrag tegen Spanje".
Hervé Renard zelf werd niet gestraft, ondanks enkele kritieke uitspraken over de scheidsrechter.
In totaal zal Marokko een boete van 56.000 euro moeten betalen, de hoogst boete die door de FIFA werd opgelegd.
Lees meer
Nordin Amrabat heeft in een verklaring na de wedstrijd tegen Portugal, de Amerikaanse scheidsrechter Mark Geiger ervan beschuldigd een voorkeur te hebben voor Portugal.
Bondscoach Hervé Renard blijft naar verwachting in Marokko, maar enkel als de Marokkaanse voetbalbond zijn voorwaarden aanvaardt.
Fouzi Lekjaa, baas van de Marokkaanse voetbalbond, sprak met Medi 1 over de toekomst van bondscoach Hervé Renard in Marokko en de ambities van het koninkrijk voor de komende...
Moghreb Tetouan moet van de Wereldvoetbalbond FIFA een flinke financiële vergoeding betalen aan de voormalige coach van de club, de Spaanse Sergio Lobera.
De Marokkaanse voetbalbond is in beroep gegaan tegen het besluit van de FIFA om Marokko te bekeuren voor overtredingen tijdens het wereldkampioenschap voetbal in Rusland.