Bondscoach Hervé Renard onder druk gezet door baas Marokkaanse voetbalbond
Hervé Renard staat onder druk. De bondscoach van de Atlas Leeuwen moet de Afrika Cup 2019 winnen als hij in Marokko wil blijven.
- Sport
Bondscoach Hervé Renard blijft naar verwachting in Marokko, maar enkel als de Marokkaanse voetbalbond zijn voorwaarden aanvaardt.
De Franse coach heeft drie voorwaarden gesteld om in Marokko te blijven meldt Al Ahdath Al Maghribia.
De eerste voorwaarde is dat het contract van technisch directeur Nasser Larguet wordt verlengd. Zijn contract liep tot 30 juni. Op een persconferentie deze week bracht Hervé Renard hem een hulde en verklaarde dat het dankzij hem is dat hij vandaag in Marokko is.
De tweede voorwaarde opgelegd door Renard is het vertrek van sommige leden van de staf, waaronder Mustapha Hadji, wiens relatie met de bondscoach, maar ook met sommige spelers, niet bepaald goed is. Hij zou onder meer in conflict zijn met de aanvoerder van de Atlas Leeuwen Medhi Benatia, die zijn kritiek tijdens het WK in Rusland niet kon waarderen.
Hervé Renard wil uiteindelijk ook de garantie dat hij als bondscoach zal worden behouden na Afrika Cup van volgend jaar in Kameroen.
Lees meer
Hervé Renard staat onder druk. De bondscoach van de Atlas Leeuwen moet de Afrika Cup 2019 winnen als hij in Marokko wil blijven.
Zoals veel politieke en sportieve persoonlijkheden, heeft de coach van de Atlas Leeuwen Hervé Renard Koning Mohammed VI gefeliciteerd ter gelegenheid van het Troonfeest.
Bondscoach Hervé Renard was begin deze week in Tanger voor de 19e verjaardag van de troonsbestijging van Koning Mohammed VI. Hij sprak tijdens zijn verblijf over de toekomst...
Het bod is meer dan aantrekkelijk en zou van Hervé Renard één van de best betaalde bondscoaches ter wereld maken.
Bondscoach Hervé Renard heeft op de geruchten van de afgelopen dagen over zijn vertrek naar Algerije gereageerd.