Turkse scheidsrechter voor WK-wedstrijd Marokko-Iran
Marokko speelt vandaag een eerste wedstrijd op het WK-2018 in Rusland tegen Iran. De FIFA heeft voor de wedstrijd de Turkse scheidsrechter Cuneyt Chakir aangesteld.
4 juni 2018 - 12:50 - Sport
De Atlas Leeuwen spelen vandaag een nieuw oefenduel tegen Slowakije als voorbereiding op het WK-2018 in Rusland.
Net zoals de wedstrijd tegen Oekraïne die op een 0-0 gelijkspel eindigde, vindt de wedstrijd tegen Slowakije in het stadion van Genève in Zwitserland plaats. Bondscoach Hervé Renard zal naar verwachting enkele aanpassingen in het veld doorvoeren.
"Oekraïne is een geweldig team, sterk, vooral fysiek. Het was een geweldige wedstrijd, hoewel we meer kansen hadden om te scoren dan hun team. De wedstrijd was een geweldige kans om het elftal terug gewoon te worden, om zich te concentreren op de doelen. Het zal elke wedstrijd beter worden voor onze eerste WK-duel binnen 15 dagen", verklaarde Renard in een persconferentie na de wedstrijd.
Marokko heeft nog een derde en laatste oefenduel gepland staan op 9 juni tegen Estland. Daarna vertrekken de Atlas Leeuwen richting Rusland voor hun wedstrijden tegen Iran, Portugal en Spanje.
Lees meer
Marokko speelt vandaag een eerste wedstrijd op het WK-2018 in Rusland tegen Iran. De FIFA heeft voor de wedstrijd de Turkse scheidsrechter Cuneyt Chakir aangesteld.
De Atlas Leeuwen spelen morgen donderdag een oefeninterland tegen Oekraïne. De wedstrijd is een voorbereiding op het WK-2018 dat medio juni in Rusland van start gaat.
Marokko speelt vandaag een oefenduel tegen Estland als voorbereiding op het WK in Rusland.
Het Marokkaans elftal speelt morgen, vrijdag 15 juni, een eerste wedstrijd tegen Iran voor het wereldkampioenschap voetbal 2018 in Rusland.
Marokko heeft donderdagavond 0-0 gelijk gespeeld tegen Oekraïne in een oefenduel voor het komend wereldkampioenschap voetbal in Rusland.