16 mei 2019 - 09:30 - Sport
Bondscoach Hervé Renard is optimistisch en denkt dat Marokko in staat is om de Afrika Cup 2019 in Egypte te winnen.
"We hebben ambitie en moeten iedereen verslaan. We hebben een heel goed team", verklaarde de Fransman op de website van de Afrikaanse voetbalbond.
Renard is de enige coach die twee keer de Afrika Cup wist te winnen met twee verschillende elftallen, met name Zambia in 2012 en Ivoorkust in 2015.
Ondanks de moeilijke groep waarin Marokko zit, is Renard ervan overtuigd dat de Atlas Leeuwen kunnen winnen en denkt dat het zijn taak is om Marokkanen blij en trots te maken.
Volgens Renard moet de vroege uitschakeling van Marokko tijdens de laatste Afrika Cup en het WK in Rusland, een bron van motivatie zijn voor het nationaal elftal.
Marokko speelt een eerste wedstrijd op 23 juni tegen Namibië. Daarna staan nog twee wedstrijden tegen Ivoorkust en Zuid-Afrika gepland. 40 miljoen supporters zullen de Atlas Leeuwen tijdens het Afrikaans kampioenschap steunen.
Hollywood komt naar Marokko voor "Lords of War"
Slecht nieuws voor Belg die in Marokko gevangen zit
Marokko: schokkende aanval in ziekenhuis Inezgane
Interpol: de 11 meest gezochte Marokkanen ter wereld
Starbucks en H&M blijven toch in Marokko
Algerijn die van Sebta naar Marokko probeerde te zwemmen had zwaar geheim
Jamal Ben Saddik: van kickbokser tot buschauffeur (foto)
Achraf Hakimi openhartig over moeilijk begin (video)
Houssame Benabbou: van marathonloper tot held na verkeersongeval
Onvrede over inzet Sofyan Amrabat bij Manchester United
Marokko speelt twee wedstrijden vóór de Afrika Cup in Ivoorkust
Hakim Ziyech haalt hard uit naar Chelsea
Ismaël Ziani verkiest Marokko boven Spanje
WK-2030: Franse president wil finale in Marokko