21 januari 2020 - 18:20 - Marokko
In het Crocoparc krokodillenpark van Agadir heeft een uitzonderlijk evenement plaatsgevonden. De grootse slang ter wereld heeft 26 baby’s gekregen.
De kleine anaconda’s doen het uitstekend. De verzorgers wachtten met ongeduld op de geboorte van de kleine slangen maar konden niet op voorhand bepalen wanneer dat zou gebeuren.
Een speciale ruimte werd ingericht om de baby anaconda’s op te vangen zodat de bezoekers hen kunnen bezichtigen.
De slangetjes zijn gemiddeld 80 centimeter lang en wegen 260 gram. Allen werden geboren na een broedperiode van zeven maanden.
Anaconda’s zijn de grootste slangen ter wereld en komen uit Zuid-Amerika. Een volwassen anaconda kan langer dan zes meter worden en meer dan 150 kilo wegen.
Volgens een verklaring van het Crocoparc zullen de bezoekers binnenkort ook de kans krijgen om de twee grootste levende slangensoorten te bezichtigen. Het gaat om tien anaconda’s en tien netpythons.
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Gevaarlijke situatie op toeristische trekpleister Al Hoceima
Marokkaanse verliest 222.000 dirham door WhatsApp-bericht
Vicevoorzitter wijk Tanger opgepakt na klacht uit België
Grensovergang Melilla: minder drukte door uitkeringscontrole
Ajdir wil strandtoerisme redden