7 november 2021 - 18:20 - Marokko
Een vrouw is afgelopen donderdag rond 5 uur ’s ochtends met een mes aangevallen en van haar mobiele telefoon en portefeuille beroofd op een bus van het openbaar vervoersbedrijf Alsa in Casablanca.
De dader probeerde na zijn misdaad weg te vluchten maar werd door drie buscontroleurs tegengehouden en overmeesterd, waarna de politie werd gewaarschuwd.
Lees ook: Tiener schiet twee mensen dood in Casablanca
Alsa heeft zich bij de passagiere verontschuldigd voor de gewelddadige diefstal en de drie controleurs in de bloemetjes gezet voor de "moed en toewijding die ze hebben getoond". Ook de monitoring- en controlediensten die het incident in realtime hebben gevolgd, waardoor het mogelijk was om de situatie snel onder controle te krijgen en de passagiers in de bus te beschermen, werden bedankt.
Lees ook: Moordenaar krijgt spijt en stapt zelf naar de politie in Casablanca
Het bedrijf herinnert er tevens aan dat al haar bussen in Casablanca zijn uitgerust met een "robuust bewakingsapparaat, inclusief camera’s aan boord" en dat "controlekamers in de verschillende centra, in realtime op de bussen zijn aangesloten".
Bouwsector Marokko kraakt onder druk van WK-projecten
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Nieuwe politiebazen in Marokko, ook in Nador en Tetouan
Strandvakanties verpest in Marokko
Klopjacht eindigt met arrestatie topcrimineel in Tetouan
Marokkaanse Joden: "Israëlische aanval op Iran noodzakelijk"
Bouwsector Marokko kraakt onder druk van WK-projecten
Nieuwe politiebazen in Marokko, ook in Nador en Tetouan
Strandvakanties verpest in Marokko
Klopjacht eindigt met arrestatie topcrimineel in Tetouan
Marokkaanse Joden: "Israëlische aanval op Iran noodzakelijk"
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen