25 juni 2020 - 15:10 - Wereld
Hamza Rafik zit al ruim drie maanden vast in Frankrijk waar zijn vrouw afgelopen zaterdag van een drieling beviel. Een van de baby’s overleed kort na zijn geboorte.
Volgens het consulaat van Marokko in Orly, die de jonge ouders bijstaat, werden de premature baby’s, een jongetje en twee meisjes, onmiddellijk in een couveuse gedaan. Een van de kindjes overleefde helaas niet.
Het kindje werd vanwege de coronamaatregelen in Frankrijk begraven. De begrafenis op een islamitische begraafplaats werd door het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken betaald.
De baby’s van Hamza, die met zijn vrouw en schoonmoeder in het Europees land vastzit, werden te vroeg geboren in een ziekenhuis in Corbeil-Essonnes. Hamza mag vrijdag samen met zijn schoonmoeder naar Marokko terugkeren. Zijn vrouw blijft voorlopig met haar baby’s in het ziekenhuis in Frankrijk.
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
De gok van Marokko: 30 miljard euro voor groene waterstof
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd