1 juni 2022 - 17:20 - Cultuur
De Marokkaans-Canadese comedian Gad Elmaleh besprak zijn alcoholverslaving in een lang interview met de Journal du Dimanche.
In het kader van de promotie van zijn nieuwe show "D’ailleurs", gaf Gad Elmaleh op 29 mei 2022 een interview aan de Journal du Dimanche, waarin hij vertelde dat hij aan alcohol verslaafd was. "Op het podium, beschrijf ik mezelf als ’een asymptomatische alcoholist’. Sommigen zouden zeggen ’socialite’. [...] Een alcoholist is niet altijd iemand die over de grond rolt en een bloedneus krijgt. Hij is ook een stijlvolle kerel die glazen champagne drinkt en lacht," legde hij uit.
Lees ook: Gad Elmaleh "trots" op normalisering Marokko-Israël
In de loop der jaren heeft de komiek een drankverslaving ontwikkeld. "Ik dronk bij elke gelegenheid. Ik was gelukkig, ik dronk; Ik was ongelukkig, ik dronk; Ik gaf een goede show, ik dronk; een slechte show, ik dronk. Het was te veel," zei hij. Vandaag is hij gestopt met drinken. De comedian is vastbesloten om een sober en spiritueel leven te leiden en is daarom ook voorgoed gestopt met roken. Hij zegt dat hij "De hypothese van God maakt [mij] gelukkig," toepast.
Lees ook: Humorist Gad Elmaleh: moeders van mijn kinderen zijn "noch joods, noch Marokkaans"
"Ik ben mezelf aan het zuiveren op alle niveaus: in mijn beroepsleven, in mijn persoonlijk leven...", zei de komiek, die ook onthulde dat hij theologiecursussen volgt. Hij voegde er met een vleugje humor aan toe: "De volgende stap is seksuele onthouding. Grapje".
Hart van Nador sterft: inwoners in actie
Naar Marokko met de auto: 10 fatale fouten die je moet vermijden
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Topteam: Hammouchi gaat samenwerken met VAE-inlichtingendienst
Zomerreis naar Marokko dreigt fiasco te worden door hoge prijzen
Marokko onthult schokkende cijfers over gifdieren
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken
Geliefde Marokkaanse presentatrice Kaoutar Boudarraja overleden
Latifa Raafat voor de rechter
Ragheb Alama: "Harira, tajine en thee in Marokko"
Ophef in Tanger om kus tijdens opnames film
Rosalía smoorverliefd op Marokkaanse stad