7 mei 2020 - 16:00 - Marokkanen in het buitenland
In Frankrijk overleden 147 leden van de Marokkaanse gemeenschap aan de gevolgen van het coronavirus. Allen werden in het Europees land begraven.
Onder de overleden Marokkanen bevindt zich onder meer de vader van het Frans-Marokkaans Kamerlid Mustapha Labid. De oude man overleed op 2 mei in een Frans ziekenhuis.
Het ministerie van Marokkanen in het buitenland heeft tevens de begrafeniskosten betaald voor elf coronaslachtoffers, waaronder een Marokkaanse man die dood werd aangetroffen in een opvangcentrum.
De Marokkaanse gemeenschap in het Europees land is erg aangedaan door deze overlijdens. Voor de families van de slachtoffers is de situatie heel moeilijk. Ze mogen hun overleden dierbaren niet naar Marokko repatriëren, de islamitische dodenwassing mag niet worden verricht en de begrafenissen vinden plaats in de aanwezigheid van een klein aantal mensen.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland