1 juni 2020 - 20:40 - Marokkanen in het buitenland
Een Marokkaanse onderdaan is zaterdagochtend aan de gevolgen van het coronavirus overleden in Dakar, hoofdstad van Senegal.
Het overlijden van Mohamed Tayeb B. werd dezelfde dag door de ambassade van Marokko in Senegal en meerdere leden van de Marokkaanse gemeenschap in Dakar bevestigd.
Mohamed Tayeb B. is de eerste Marokkaan die aan het coronavirus overlijdt in Senegal. Hij werd in 1934 geboren van een Marokkaanse vader en een Senegalese moeder en had de dubbele nationaliteit. Hij behoorde tot de eerste generatie Marokkanen in Senegal.
Volgens plaatselijke media was het slachtoffer enkele dagen geleden positief getest op het coronavirus en werd in het academisch ziekenhuis van Fann in Dakar verzorgd.
In Senegal werden sinds het begin van de coronavirus pandemie 3429 besmettingen vastgesteld. Volgens officiële cijfers herstelden 1738 patiënten volledig.
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Honderden Marokkanen uit diaspora vast in Marokko door onbekend document
Mocronado Akil werd verliefd op Leny: "Haar vader vond dat niet leuk"
Revolut mikt op Marokkaanse diaspora
Marokkaanse diaspora: opgelet voor bandentruc op Spaanse snelwegen!
Europa blokkeert geldtransfers Marokkaanse diaspora
Zes meter hoge golven leggen bootverkeer Marokko-Spanje lam
Douane deelt tips voor belastingvrij shoppen in Marokko
Vijf fiscale voordelen voor Marokkanen in het buitenland