23 februari 2018 - 20:00 - Marokko
De jongen die woensdag nabij zijn school in Fez was gekidnapt is dezelfde avond aan zijn ouders teruggegeven na de betaling van 300.000 dirham losgeld.
In een verklaring laat de DGSN weten dat drie verdachten donderdag in Fez werden gearresteerd. De ontvoering zou een wraakactie zijn binnen het drugsmilieu.
De politiedienst stelt dat de daders in conflict zijn met de vader van het kind.
De verdachten zijn een man tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd en twee van zijn handlangers, waarvan één het losgeld ontving. Het onderzoek loopt nog. Het geld werd niet teruggevonden.
Lees meer
Twee verdachten zijn vrijdag in Issaguen bij Al Hoceima gearresteerd voor de ontvoering van een man.
De Marokkaanse politie heeft maandagavond een man in Tetouan gearresteerd voor zijn vermeende betrokkenheid bij een ontvoering om losgeld.
Negen verdachten werden in de regio van Casablanca gearresteerd voor hun vermeende deelname aan meerdere ontvoeringen met losgeld aanvragen. De slachtoffers zijn allen rijke...
Drie verdachten zijn zondag door de politie in het noord-Marokkaanse Mdiq gearresteerd voor hun vermeende deelname aan een ontvoering om losgeld.
De politie heeft dinsdagochtend in Nador vijf verdachten gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een ontvoering, gijzeling en losgeld aanvraag.
Een 8-jarig jongetje is woensdag om 8:30 uur door meerdere mannen met een SUV ontvoerd in Fez. De broer van het jongetje was getuige van zijn ontvoering.
Een kind van 10 jaar dat sinds vrijdag vermist was in Casablanca, is gezond teruggevonden in Rabat.
Twee mannen van 24 en 33 jaar zijn maandag door de politie in Salé gearresteerd voor hun vermeende deelname aan een ontvoering, gijzeling en losgeld aanvraag.
De strafkamer bij het hof van beroep in Marrakech heeft strenge straffen uitgesproken tegen de ontvoerders van een baby in een ziekenhuis.
Twee broers zijn woensdag door de politie in de wijk Sidi Moumen in Casablanca gearresteerd voor drugshandel.