3 maart 2018 - 16:40 - Marokko
Twee broers zijn woensdag door de politie in de wijk Sidi Moumen in Casablanca gearresteerd voor drugshandel.
Bij de twee broers werd maar liefst 583 hasj en 34 kilo maajoune ontdekt. Dat bericht de DGSN in een verklaring.
Tegen de twee verdachten was onlangs een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd. Beiden werden in bewaring gesteld.
De DGSN stelt dat een onderzoek aan de gang is en dat de arrestatie van andere verdachten niet wordt uitgesloten.
Lees meer
In de wijk Hay Hassani in Casablanca heeft de politie drie verdachten gearresteerd met 96 kilo cannabis.
Een man afkomstig uit Sao Tomé en Principe is eind februari op de luchthaven van Casablanca met meer dan één kilo cocaïne betrapt.
De politie heeft in Casablanca twee broers gearresteerd voor de moord op een jongeman in Salé vorige week.
De politie heeft donderdag in Oujda drie mensen gearresteerd voor internationale drugshandel.
In het Marokkaanse Tinghir heeft de politie eerder deze week drie verdachten gearresteerd voor drugssmokkel.
Een Ghanese man is donderdag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.
De douane en de politie hebben tijdens een gezamenlijke actie ruim 650 kilo drugs onderschept bij de grensovergang van Guerguerat, in het zuiden van Marokko.
Een inspecteur van de politie in Safi heeft zijn dienstwapen moeten gebruiken om twee broers die dronken waren en voorbijgangers bedreigden te overmeesteren.
Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
Twee mannen zijn afgelopen weekend in het Marokkaanse Zagora gearresteerd met ruim 600 kilo hasj. De drug was in de riolen van een landelijke gemeente verborgen.