Zoeken

Politie Nador arresteert vijf verdachten ontvoeringszaak

29 november 2017 - 19:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De politie heeft dinsdagochtend in Nador vijf verdachten gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een ontvoering, gijzeling en losgeld aanvraag.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN deed de broer van het slachtoffer aangifte toen de verdachten hem contacteerden om 20.000 dirham losgeld te vragen.

Het slachtoffer wist kort daarop te ontsnappen en leidde de agenten vervolgens naar twee van de vijf verdachten. De drie anderen werden in een auto zonder papieren aangetroffen.

Alle verdachten werden in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek. De politie is nog op zoek naar andere verdachten.

Lees meer

Fez: arrestaties voor chantage en doodsbedreigingen

Drie verdachten zijn dinsdagavond in Fez gearresteerd voor hun vermeende deelname aan een chantagezaak met doodsbedreiging.

Daders overval op juwelierszaken in Tetouan gearresteerd

Slechts een tiental dagen na de overval op twee juwelierszaken in Tetouan heeft de politie vijf verdachten gearresteerd.

Marokko: ontvoering voor losgeld in Mdiq

Drie verdachten zijn zondag door de politie in het noord-Marokkaanse Mdiq gearresteerd voor hun vermeende deelname aan een ontvoering om losgeld.

Politie rolt internationaal netwerk van gestolen auto’s op in Fez

De politie heeft in Fez een crimineel netwerk gespecialiseerd in de diefstal en internationale smokkel van gestolen auto’s opgerold.

Marokko: valse agenten opgepakt voor ontvoering, seksuele misbruik en diefstal

De politie heeft dinsdag in Mohammedia vier verdachten gearresteerd, waarvan drie recidivisten, voor hun deelname aan een ontvoering.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team