13 mei 2023 - 14:30 - Cultuur
Videoland heeft vrijdag de trailer voor het vijfde seizoen van de serie "Mocro Maffia" onthuld. De serie wordt vanaf 2 juni uitgezonden. Een explosieve voorproefje dat opnieuw veel drama, spanning en geweld belooft.
De serie "Mocro Maffia" toont de rivaliteit tussen de bende van Romano (Mandela Wee Wee) en die van Jaouad "De Paus" (Achmed Akkabi). Acteurs Daan Schuurmans, Nasrdin Dchar, Robert de Hoog en Pierre Bokma behoren tot de cast van het nieuwe seizoen.
Lees ook: Eerste beelden nieuwe film Mocro Maffia vrijgegeven (video)
De streamingdienst heeft onlangs de film "Mocro Maffia: Tatta" uitgebracht, met Robert de Hoog in de rol van Tatta, evenals Tonnano en andere personages die we terugvinden in het vijfde seizoen van de serie.
Het eerste seizoen van "Mocro Maffia" verscheen in oktober 2018. Het derde seizoen won de Gouden Kalf voor Beste Serie, werd genomineerd voor een Gouden Televizier-Ring en won een #VideoAward voor Beste On-Demand Content.
Lees ook: Mocro Maffia-makers brengen expose-serie "Sihame" uit
Mocro Maffia wordt uitgezonden in acht landen, waaronder Frankrijk, Duitsland, Japan, Indonesië en België.
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses
Hoe actrice Golshifteh Farahani maatjes werd met Leonardo DiCaprio in Marokko